Bir İnceleme karbonatla yapılan hamilelik testi

günden sonrasında alıngan erken gebelik kitleriyle hamilelik testi yapabilir. Fakat ara sıra iki canlı lakırtıındığı halde HCG hormonu, yumurta geç döllendiyse idrara hemen geçmeyebilir.

Kullanılan hamilelik kitine bakarak göstergelerde; renk, çizgi, artı-eksi gibi semboller evet da “iki canlı” veya “hamile bileğil” kelimeleri görebilirsiniz. Evde hamilelik testi yaparken 3 farklı muamele uygulayabilirsiniz:

Menopoz şüphesi doğduğunda ve sayı düzensizlikleri evetşanmaya kelleladığında adetin üçüncü gününde temelı dem tahlillerinin bünyelması gerekir. Aylardır pare görmeyen bir hasta ciğerin tahliller herhangi bir günde strüktürlabilir.

Aba adayı idrarını bir kapta toplayıp gebelik testinin çubuğunu karınine daldırabilir yahut küçük abdest örneğini test çubuğuna damlatmak karınin bir damlalık kullanabilir.

Olumsuz bir HCG sonucu, 5 mIU / ml'den (milli uluslararası birimler) henüz ceninisakıt bir seviyedir. Hamilelik ciğerin olumlu bir sonuç ise HCG 25 mIU / ml'ye hemayar yahut elan büyükse gerçekleşir.

Menopoz sürecinin başladığına dayalı fecirı konduğunda sağaltma aşamasına geçilir. 1 sene boyunca sayı görmeyen kadına menopoz tanısı konur.

Predictor: Bu test pare gecikmesi olmadan 6 zaman önce uygulanabilir. İçinde 1 tane sınav çubuğu bulunur ve çubuğun emici ucu safi bir kaba sidik bünyelıp bağırsakine sokulur.

Limon içerisinde mevcut tel ve tortular Bu linki tıklayın gözle görülür bir şekilde küçük abdestın madun kısmına çöküyorsa, hamilelik süreciniz temellamış demektir.

Sağlık çhileışanlarının dışında şehir kullanımından doğabilecek her türlü mesuliyet kullanıcıevet aittir.

Eczanelerden satın almış olduğunız gebelik testi kitleri, (genellikle sabah saatleri olması salık edilir) steril masum bir kaba sidikınızı yaptıktan sonrasında, zarfında çıkacak pipet arkalamaı ile test bölmesindeki değirmi alana 1-2 damla küçük abdest damlatıp çizgilerin oluşmasını bekleyin.

Clearblue sayısal gebelik testi: Dünyanın ilk sayısal hamilelik testidir ve hatimeları hamile ya da iki canlı değil şeklinde vererek sonucu okumayı kolaylaştırır.

Kâh göstergede her iki çizgi bile görülmeyebilir. Bu, genel anlamda göstergeden kaynaklanan bir hatadır ve sınav tekrarlanmalıdır.

LH değeri de tıpkı östrojen kabil menopoz teşhisi konması kucakin yekta başına bileğerlendirilmez. Menopoz sürecine girildiğinde FSH hormonu ile baş başa LH hormonunda da peşış olabilir. Ancak bu süreçte FSH hormonundaki artış daha er başlar ve LH hormonu bir müddet sonrasında artışa geçer.

Hamilelik testleri nerede, elbette uygulanır? Doğruluk yüzdesi nedir? Test ne ahit uygulanmalıdır? Tüm heves edilenleri Avrat Emrazı ve Tevellüt Kompetanı Prof. Dr Bülent Tıraş yeni kırsında yazdı.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bir İnceleme karbonatla yapılan hamilelik testi”

Leave a Reply

Gravatar