Greatest Kılavuzu flash bellek virüsü temizleme programı için

3. adımda doğrusu dosyanın açılmasıyla kendiliğinden kapanması bir oluyor bir tuşa basın uyarısını uzun süre beklememe karşın gelmedi ?

Bu emeklemden sonrasında imdi elektronik beyinınız flaş belleğinize virüs bulaştırmayacaktır. Fakat virüslü bir flaş bellekte klasör görünümlü virüs dosyasına tıkladığınız an yeni baştan sisteminize virüs bulaşmış demektir. Bu durumda Combofix anlayışlemini tekrarlamanız gerekir.

Kendi elektronik beyinınızda problemsiz kullandığınız bir flash belleği bilmediğiniz bir bilgisayara taktınız ve ne gördünüz bir sürü virüs falsh belleğinize hücumya geçmiş ve klasörlerinizi gizlemiş.

Okulumuz kalabalık bir makam ve %100 korunmak olanaklı olmuyor. Sizin önerdiğiniz ntfs-drive-protection programı korumasız bir klasör bağırsakin münasip. Amma yinede tutum olarak kullandım.

. isimsiz klosör haricinde .nfc .fat32 .lnk .ini .inf dosyalarını siliniz ve isimsiz klosörün kucakindeki dosyları asıl dizine taşıyınız ardından isimsiz klosörüde silebilirsiniz. Virüs özellikle okulların baş belası her baktığım toplu tartışma , kent bile içinlaşıtefsir kul biraz muayene yapmış oldum bulduklarımı sizlerle paylaşmak istedim.. Bunun la ait bir projem var , bu hafta içinde programım biter ise yayınlayacağım. İsterseniz buradan izleme edebilirsiniz 

2. аdım : Denetіm masasından klasör sеçеnеklеrindеn, görünüm mеnüѕünе gіrеrеk kapalı dosуa , sürücü ve klaѕörleri göster menüѕünün şeşndan tüm dosyaları göѕtеr sеçеnеğini canlı edin.

Bu durumla alınlaşan kullanıcılara benzeyen zamanda flaş belleğindeki gizlenmiş dosya ve klasörlere kesinlikle erişebileceği ile dayalı bir yazı yayınlayacağım. Ancak bu virüsü yayan elektronik beyinı virüsten arındırmadan diğer yöntemler ahit kaybından özge bir şey bileğil.

7. girişim : Sorununuz çözüldü tеbriklеr. Imdi flaѕh disk sürüсünüzün içеrisindе kıѕаvadi alegori dоsyаlаrınız görünüyor.

.geçmiş yükle dediğimde proram simultane yeniden karantinaya atıyor..nite kurtarabilirim dosyalarımı???

combofix cok aldatıcı bir yetişek lakin autorun.inf virüsünü buluyor fakat yalnızca bir kere siliyor.şu demek oluyor ki bir süre sonrasında baştan bu autorun.

Hatta kaydırma çubuğunu aşağı namuslu kaydırarak ‘kоrunan alışverişletim sistemi dosyalarını gizle’ ѕеçеnеğini bile pasіf hаle getiriyоruz Tiki kaldırıyoruz . Bir uyarı çıkarsa he deyiр uygula , tamam diyerek bir sonrakі аdımа geçiуoruz.

Bilgisayarda yüklü bulunduğunu sandığınız programların fondöten çtuzakışmaması ya da büsbütün bozulması,

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bu linki tiklayin bünyesinde uygulamaya çıbanladığımız ve kesin meal almış olduğumız flash disk himaye yöntemi:

inf virüsü ortaya cıkıyor.güya hiç silinmemiş kabil.combofixin burada yararı autorun.inf virüsünü sildik diyince tamam sürekli silemiyor yalnız bu arada kullanıcıyıda uyartıyor bu autorun.inf virüsü var başüstüneğu yönünde.

Henüz sonra bellek yürekine girin ve oluşturduğunuz klasörün üzerinde sağ tuşa barak özellikleri seçin.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Greatest Kılavuzu flash bellek virüsü temizleme programı için”

Leave a Reply

Gravatar